Blog

572860-PLJ4BE-900

                                    Nasze oczekiwania , kontra możliwości. Jak je pogodzić?

                      Myśląc o kolejnym dniu, pracy, obowiązków domowych,  i innych zajęciach, często zadajemy sobie pytanie jak spełnić oczekiwania własne i innych ,skąd brać energię na wszystko co musimy i chcemy zrobić.

                      Życie w dzisiejszym świecie , czasem może wydawać się zbyt trudne. Pragniemy być dobrzy we wszystkim. Realizujemy się zawodowo, co jak wiadomo wymaga ogromnego zaangażowania. Po pracy chcemy zaspokoić potrzeby Rodziny, spędzić czas z Dziećmi i Partnerem, zająć się domem. Już na te wszystkie obowiązki brakuje nam czasami siły i energii. A co, jeśli chcemy także zadbać o siebie?  Zadbać o chwilę relaksu, aktywność fizyczną, realizować własne pasje?

                                  Podejmij decyzję, co jest dla Ciebie lepsze

                      Ogromne znaczenie ma odpowiednie nastawienie i uświadomienie sobie, co jest dla nas ważne. Jeśli już uświadomimy sobie, że chcemy czerpać z każdego dnia jak najwięcej, musimy zastanowić się czy odpowiednio organizujemy sobie czas i jeśli jest taka możliwość , wyeliminować z planu dnia zbyteczne czynności, które pożerają nam cenne godziny . Oczywiście , nie zawsze będzie nam łatwo zrezygnować z lenistwa pod kocykiem, ale kiedy uświadomimy sobie z ilości marnowanego w ten sposób czasu, przyjdzie to już dużo łatwiej. Trzeba uświadomić sobie, że godzina przed telewizorem , to złudny relaks, który pozostawia po sobie jedynie zbędne kilogramy i rozleniwienie. Alternatywą jest spacer, jogging, godzina na siłowni, basen czy choćby spacer z psem, co doda nam energii i rad

 

                                                   Energia na talerzu

             Ważnym krokiem w uzyskaniu lepszej wydolności organizmu i poprawie samopoczucia jest zmiana diety na lekkostrawną ,dobrze zbilansowaną, pełną witamin i potrzebnych nam składników odżywczych.

                                               Suplementacja. Dodatkowe wspomaganie dla organizmu

                  Wzbogacenie diety w odpowiednie suplementy diety, jest  ogromnym ułatwieniem i w znacznym stopniu pomaga organizmowi w sprostaniu wszystkim zadaniom.  Aktywność fizyczna także w niesamowity sposób dodaje energii, a korzyści z niej wynikające są ogromne.  Począwszy od lepszego samopoczucia, poprawie stanu zdrowia czy utracie zbędnych kilogramów.

                Suplement diety Vital jest preparatem zwiększającym witalność organizmu, dodaje energii i siły do efektywnego funkcjonowania w ciągu dnia, wpływa  na poprawę nastroju i lepsze samopoczucie. Dzięki starannie dobranym składnikom , pomaga zachować energię przez cały dzień. Zawarte w nim Witamina D oraz ekstrakt z Ashwagandhy, przyczyniają się do poprawy samopoczucie i pozwalają efektywniej funkcjonować .

 

 

 

 

 

 

Autor: Naturona

Podziel się tym postem